PODĚKOVÁNÍ:

 

V pátek 12.5.2017 po 12. hodině před deštěm jsem u lavičky před prodejnou Papír-Hračky ztratil jednu s nákupních tašek se dvěma balíčky léků. Její ztrátu jsem zjistil až po příchodu domů. Vrátil jsem se na předpokládané místo ztráty, kde již ale nebyla, a začal jsem se vyptávat v okolních obchodech a lékárnách, zda ji tam někdo neodevzdal. Taška nikde nebyla. Obrátil jsem proto se žádostí o pomoc na služebnu Městské policie Jablunkov (MPJ), kde, po mém oznámení ztráty, strážnici MPJ nechali umístit oznámení na vebu Města Jablunkov pod názvem PROSBA. Nepočítal jsem již s tím, že se taška s léky a vonícím kouskem slaniny ještě najde. Ve středu ráno 17.5.2017 zazvonil do mého domu pracovník odboru místního hospodářství Městskéko úřadu Jablunkov pan Alois Abrahám a předal mně zmíněnu tašku, kterou našli jemu podřízení pracovníci. Chtěl bych tímto srdečně poděkovat strážníkům MPJ a všem dalším, kteří se na nálezu mé tašky s léky podíleli.

 

                                                                                                           Bohuslav Kaleta

 

Dobrý den,

 

chtěl bych touto cestou poděkovat Městské policii Jablunkov za pomoc při nalezení mých ztracených dokladů. Stážnici Městské policie v Jablůnkově  mne dne 3.3. 2019 kontaktovali, a ztracené doklady mi předali. Ještě jednou srdečný dík a přeji mnoho úspěchů v práci.

 

                                Lumír Řepišťák

                                Ostrava

 

 

Dobrý den,pane starosto,

chtěla bych tímto poděkovat za pomoc dvěma strážníků(bohužel jména jsem si od nich zapomněla  vzít),za pomoc dne 20.11,2018.Vyzvedávala jsem po obědě svého syna ze školky a bohužel nemohla nastartovat své auto.

Strážníci projížděli kolem  a všimli si,že zde"bojuji" se svým autem.Jejich přístup mě příjemně překvapil,pomohli mi auto nastartovat a tím pádem jsem mohla se synem odjet,za což jsem byla ráda,vzhledem k počasí.

Chtěla bych tímto mailem poděkovat za jejich ochotu a práci,protože toto není samozřejmostí,vzhledem k tomu,kolik lidí kolem mě v tu dobu prošlo a nikdo nepomohl.

Děkuji moc a věřím,že za mě tímto poděkujete i jim.

Krásný den.

Martynkova